Welkom op de website van VVV Tzummarum, de Vereniging voor Volksvermaken uit Tzummarum...

Draaiorgel en oliebollen tijdens hemelvaart 2021

Draaiorgel en oliebollen tijdens Hemelvaart 2021

Twa kear neat is net folle… Twee jaar op rij geen Heren Hoofdklassekaatsen tijdens Hemelvaartsdag in Tzummarum, wat een kale bedoening. Geen reuring, geen merkeweinen,  geen oliebollen, geen merkekeatsen en geen feest. Als bestuur hadden wij toch de behoefte om aandacht te besteden aan wat normaliter de hoogtijdagen van onze vereniging zijn. Daarom zal op donderdag 13 mei a.s. het Draaiorgel De Fruitschalen uit Leeuwarden van 10 tot 12 uur door Tzummarum trekken. Draaiorgel De Fruitschalen staat bekend als het stadsorgel van Leeuwarden en werd al in 1926 gebouwd. Als eerste zal er die dag halt gehouden worden bij Nij Bethanië waar het orgel een miniconcert zal geven. De bewoners van Nij Bethanië, de aanleunwoningen en het personeel zullen door ons getrakteerd worden op oliebollen. En net te min fansels... Daarna zullen de vrolijke noten van  het draaiorgel door het hele dorp te horen zijn. Het orgel zal ook enige tijd geparkeerd staan bij Bakkerij Struiksma. Zij bakken op Hemelvaartsdag voor u de heerlijkste oliebollen. Tussen 8.30 uur en ca. 16.00 uur kunt u daarvoor bij hen terecht. Voor deze actie hebben wij financiële ondersteuning gezocht en gekregen via Losse Fearren, een initiatief van Wonen Noordwest Friesland. Wij zijn hen hiervoor zeer erkentelijk. Al met al hopen wij dan ook dat het voor u als dorpsbewoners een gezellige, zonnige Hemelvaartsdag wordt.

Bestuur VvV Tzummarum e.o.

  • Beoordeel dit item
    (0 stemmen)
  • Gepubliceerd in Nieuws
  • Lees 384 keer

terug naar boven